Vouchery na szkolenia i konsultacje

W ramach promocji zimowej oferuję vouchery na wybrane warsztaty lub indywidualne spotkania (w formie stacjonarnej, zdalnej, hybrydowej). Do voucherów o wartości 100 i 200 zł dołączam gratis moją książkę w wersji elektronicznej pt. „Czekolada i sok pomarańczowy, mam siłę do bycia sobą”.

  • Voucher w cenie 50 zł – upoważnia do skorzystania z dwugodzinnego, dowolnego warsztatu lub wykonanie testu osobowości z omówieniem i nakreśleniem planów na przyszłość.
  • Voucher w cenie 100 zł – indywidualne konsultacje lub uczestnictwo w dwóch wybranych dwugodzinnych warsztatach. Do vouchera dołączam gratis ebook pt. „Czekolada i sok pomarańczowy, mam siłę do bycia sobą”.
  • Voucher w cenie 200 zł – upoważnia do trzech indywidualnych spotkań (konsultacji 3x40 minut), wspólne stworzenie planu działania na poradzenie sobie z problemem. Do vouchera dołączam gratis ebook „Czekolada i sok pomarańczowy, mam siłę do bycia sobą”.

Vouchery zachowują ważność do 30.06.2021 – do tego czasu należy potwierdzić termin jego realizacji, maksymalnie do 30.09.2021 (w przypadku przedłużenia obowiązywania organiczeń pandemicznych terminy ulegną odpowiedniemu przesunięciu). Oferowane vouchery dostępne są wyłącznie w formie elektronicznej (format pdf).

Wszystkie vouchery są imienne. Osoba wskazana na voucherze powinna skontaktować się ze mną przed upływem jego ważności w celu ustalenia formy realizacji oraz terminu.

W celu zakupu vouchera należy:

  1. napisać do mnie na adres poczty elektronicznej kontakt@elipsa.eu podając imię i nazwisko osoby, dla której jest przeznaczony; voucher można zakupić dla siebie lub w prezencie dla innej osoby,
  2. wpłacić równowartość wybranego vouchera na konto nr 46 1910 1048 2690 1667 7332 0001 (w tytule przelewu wpisać „Voucher dla ...”).

Zakupiony voucher zostanie przesłany na adres zwrotny niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na podanym powyżej koncie. Mogę także przesłać opłacony voucher bezpośrednio do obdarowanej osoby – w takim przypadku proszę o podanie jej adresu poczty elektronicznej oraz informacji, czy poinformować ją o tym, kto zakupił voucher.

Poradnik samorozwojowy z ćwiczeniami pt. „Czekolada i sok pomarańczowy, mam siłę do bycia sobą” (ebook w formacie pdf) można nabyć oddzielnie w cenie 20 zł.

Napisz do mnie