O mnie

Pomagam budować dobre relacje

Pomagam budować bezpieczne relacje, czyli takie w których poczujesz się komfortowo. A jeśli nadejdzie zagrożenie, to sobie poradzisz: zdiagnozujesz problem i dobierzesz odpowiedni sposób reagowania. Znajdziesz w sobie siłę, by go zastosować. A to wiąże się z mniejszą dawką stresu i korzystniejszymi rozwiązaniami.

W świecie relacji jestem przewodniczką; pokazuję drogę, którą warto wziąć pod rozwagę, potrzebną wiedzę i umiejętności. Relacje można tworzyć z innymi ludźmi, ale też ze sobą. Układają się one zależnie od Twojego poziomu poczucia własnej wartości oraz zaangażowania w pracy nad sobą i radzeniu sobie z emocjami. Uregulowanie tej sfery zdecydowanie ułatwi realizację celów.

Żeby radzić sobie w relacjach opracowałam metodę pracy nad rozwiązywaniem różnego rodzaju dylematów i trudności. Metoda jest prosta i oszczędza czas, ponieważ stosując ją szybko rozpoznasz sytuację i dostosujesz najefektywniejszy sposób działania. Nie tracisz energii i czasu na działania przypadkowe. Daje też poczucie pewności, ponieważ wiesz jak wpływać na sytuację. Stery znajdą się w Twoich rękach. Procedury działania dobieram dla każdego indywidualnie w oparciu o cechy osobowościowe.

Jeżeli pragniesz swobodnie budować relacje, to skorzystaj z mojego programu. Zdecyduj na co masz ochotę: są wykłady, warsztaty oraz konsultacje indywidualne.

Jednocześnie mając na uwadze, że biznes bez relacji po prostu nie istnieje, mam specjalną ofertę dla firm.

Ewa Rozkrut

Napisz do mnie