Oferta dla Ciebie

Oferta szkoleń otwartych oraz konsultacji indywidualnych

Kobieca torebka – by odgrywać ważną rolę w relacjach

Kobieca torebka może pomieścić wszystko, doświadczam tego za każdym razem, gdy szukam kluczy. Wymyśliłam specjalne spotkania dla pań, które charakteryzują się „babską tematyką” i nazwałam je Kobieca Torebka. Znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by odgrywać ważną rolę w relacjach, które sama wybrałaś, albo które wybrały Ciebie – zupełnie jak w swojej torebce.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Gdy relacje z niektórymi ludźmi zabierają energię i wprowadzają zaniepokojenie, to może świadczyć że są toksyczne. Warto nauczyć się reagować, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, szczególnie jeśli to jest szef, współpracownik, albo ktoś z rodziny. Przyda się plan, który można wykorzystać.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Znajdźmy wspólny język – droga do udanego związku

Idealnie byłoby, gdyby życie wyglądało tak: ona mówi a on rozumie o co jej chodzi. I ona nie doszukuje się podtekstu w tym, co on powiedział.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Spotkania indywidualne

Żeby odgrywać ważną rolę w relacjach, które wybierasz, albo które wybrały Ciebie, potrzebujesz poczucia własnej wartości na właściwym poziomie i zachowania odpowiedniego do okoliczności. Warto także swobodnie wypowiadać swoją opinię, dobrze radzić sobie z emocjami i stresem szczególnie gdy sytuacja wydaje się trudna.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Szkolenia w grupach i spotkania indywidualne

Szkolenia w grupach

Szkolenia grupowe organizowane są w formie zajęć praktycznych - warsztatów. Warsztaty dają możliwość praktycznego przećwiczenia różnych metod i sposobów, odpowiednich dla poruszanych zagadnień. Taka formuła pracy pozwala dobrać właściwe rozwiązania dla każdego uczestnika a poprzez wytworzenie więzi stworzyć grupę wzajemnego wsparcia i motywowania się.

Organizacja warsztatów uzależniona jest od liczebności grup. Każdy z tematów szkoleń można przeprowadzić także dla grup liczniejszych – w tym przypadku szkolenie nastawione jest na przekazanie wiedzy oraz wskazanie możliwości dalszego działania, z mniejszym zastosowaniem metod warsztatowych.

Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne dają gwarancję dostosowania terminów, procedur, metod i tempa pracy do osoby wybierającej taka formę pracy.

Możesz skorzystać z propozycji zagadnień przygotowanych przez mnie specjalnie na spotkania indywidualne albo zaproponować własny temat związany z tworzeniem i rozwijaniem relacji z samym sobą oraz innymi.

 

Osoby zainteresowane szkoleniami w grupach i spotkaniami indywidualnymi zapraszam do zapraszam do kontaktu ze mną.

Elipsa Ewa Rozkrut
pl. Orła Białego 1/15
(wejście od ul. Łaziebnej, II piętro – pokaż na mapie)
70-562 Szczecin

poczta elektroniczna: biuro@elipsa.edu.pl
telefon: +48 91 433 69 43

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.