Szkolenia

Szkolenia dla Ciebie

Ja – kobieta pewna siebie

Każda z nas ma ogromne pokłady pewności siebie. Być może trzeba je po prostu odkryć. Pewność siebie, to siła potrzebna do zmagań, cieszenia się życiem, kochania siebie i innych, odkrywania nowych możliwości, przekraczania granic oraz stawiania ich.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Ja i ludzie – Relacje od drugiej strony

W relacjach bardzo łatwo skupić się na sobie, na tym co odczuwam, czego się boję, albo że potrzeba mi asertywności. Asertywność z reguły wyłącznie kojarzy się ze skuteczną odmową i przekonaniu, że to wystarczy. Warto spojrzeć na relacje z drugiej strony.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Gdy relacje z niektórymi ludźmi zabierają energię i wprowadzają zaniepokojenie, to może świadczyć że są toksyczne. Warto nauczyć się reagować, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, szczególnie jeśli to jest szef, współpracownik, albo ktoś z rodziny. Przyda się plan, który można wykorzystać.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Znajdźmy wspólny język – droga do udanego związku

Idealnie byłoby, gdyby życie wyglądało tak: ona mówi a on rozumie o co jej chodzi. I ona nie doszukuje się podtekstu w tym, co on powiedział.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Konsultacje

Spotkania indywidualne

Żeby odgrywać ważną rolę w relacjach, które wybierasz, albo które wybrały Ciebie, potrzebujesz poczucia własnej wartości na właściwym poziomie i zachowania odpowiedniego do okoliczności. Warto także swobodnie wypowiadać swoją opinię, dobrze radzić sobie z emocjami i stresem szczególnie gdy sytuacja wydaje się trudna.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Szkolenia dla biznesu

Trudny klient – sposoby dobrej komunikacji

Szkolenie pozwala na osiągnięcie przez uczestników odpowiedniego poziomu wiedzy oraz umiejętności z zakresu skutecznej komunikacji z tzw. trudnym klientem

Zobacz pełny opis szkolenia...

Wystąpienia publiczne – jak sobie z nimi poradzić?

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto przemawia przed dowolnym audytorium. Jeżeli prowadzisz spotkania biznesowe, jesteś działaczem samorządowym dowolnego szczebla, wygłaszasz odczyty lub wykłady, pełnisz funkcję rzecznika prasowego, lub po prostu chcesz zostać dobrym, przekonującym i pewnym siebie mówcą – to szkolenie jest dla Ciebie.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Zarządzanie stresem

Szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak metody szybkiego obniżania poziomu stresu, długofalowe metody na obniżanie poziomu działania stresu, techniki asertywnego zachowania i inne.

Zobacz pełny opis szkolenia...

Osoby zainteresowane szkoleniami w grupach i spotkaniami indywidualnymi zapraszam do kontaktu ze mną.