Kilka słów o mnie

Ewa Rozkrut

Lubię ludzi, więc szukam różnych dróg porozumienia, by znajdować wspólny język i bezpiecznie poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Uważam, że warto próbować wszelkich sposobów. Czasami wystarczy słuchać i zwyczajnie nie przerywać. Innym razem dopytać o szczegóły, albo wytrzymać napięcie i nie powiedzieć zbyt dużo. W przypadku trudnych relacji, być może wręcz toksycznych, zanim spali się wszystkie mosty, można najpierw przetestować różne metody. A może któraś zadziała. Relacje są niezgłębione i absolutnie nie można polegać wyłącznie na raz zdobytej wiedzy. Swoje doświadczenia w tej sferze oraz nowe umiejętności wykorzystałam w stworzeniu metody do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Lubię też cieszyć się z małych rzeczy. Coś jak patrzenie na świat przez różowe okulary i spacerowanie po słonecznej stronie ulicy.

Lubię siebie. Jestem kobietą aktywną. Biegam od kilkunastu lat i co jakiś czas startuję w biegach długodystansowych. Tańczę, słucham jazzu, kąpię się zimą w jeziorze. Uwielbiam próbować nowych aktywności, smaków, poznawać ludzi. Ale też co jakiś czas staram się gdzieś zaszyć i zapomnieć o szybko upływającym czasie. Po prostu dbam o harmonię w moim życiu.

Lubię też pisać. Nie tylko blog, czy listy do bliskich. Napisałam i wydałam kilka książek, są to poradniki. Najnowszy – w formie ebooka, dedykowany jest dla kobiet, ale panowie także go kupują. Dotyczy zwiększenia poczucia własnej wartości w różnych sferach życia.

Pomagam w radzeniu sobie w relacjach z ludźmi poprzez wzmacnianie poczucia własnej wartości, dostosowania odpowiednio do sytuacji sposobu zachowania, wypowiadania się, czy mowy ciała. Jeśli masz ochotę coś odmienić w tej sferze, to proszę skontaktuj się ze mną. Możesz wybrać odpowiednią dla siebie formę: są wykłady, warsztaty, spotkania indywidualne w moim gabinecie, w innym miejscu, albo zdalne.

Mając na uwadze, że biznes bez relacji po prostu nie istnieje, dlatego też przygotowałam specjalną ofertę dla biznesu.

Ewa Rozkrut

Napisz do mnie