Blog

Chyba przyciągam do siebie takich facetów. Ratunku!

środa, 9 września 2020

Ratunku – naprawdę mam tego dość! Coś jest ze mną nie tak, że nie udaje mi się utrzymać związku? Po za tym zawsze wpadam w te same sieci.

Faceci, których mam są apodyktyczni, niezadowoleni z tego co robię, naprawiają mnie, nie widząc swoich wad. Ja staram się, ale mam wrażenie, że już nie daję rady.

Jak można czuć się ze sobą dobrze, skoro zawsze jest jakieś „ale”? Na początku jest cudownie, czuję się zaopiekowana, on wydaje się troskliwy, zabawny, dba o mnie. A z czasem mam wrażenie, że jestem kontrolowana, nie spełniam jego oczekiwań i w ogóle jestem do niczego.

I tak jest za każdym razem. Przypomina mi to relacje z ojcem. Zwykle coś było nie tak. Mam tego dość, ratunku! Teraz jestem sama, czy uda się coś zmienić? Czy jeszcze mam szansę na dobry związek? Amelia

Amelio,

A dlaczego nie na miłość? Oczywiście, że masz szansę. Wcale nie przyciągasz takich facetów, masz po prostu bardzo utrwalone pewne schematy, w których na początku czujesz się bezpiecznie bo je znasz. Dlatego zostajesz przy takich relacjach. Jednak żeby ten stan zmienić, warto popracować nad sobą.

Zapraszam Cię do siebie, ponieważ tego nie da się zrobić zdalnie. Odkryjemy skarby Twojej osobowości, ustalimy od czego trzeba zacząć, co rozwinąć, jak popracować nad mową ciała i słowami które wypowiadasz. Odkryjesz jak bardzo jesteś wartościowa. Nauczę Cię też sposobu tworzenia dobrych relacji. Potrzebuję Twojej gotowości, cierpliwości i odwagi do zmiany. Czeka Cię coś nowego w życiu. Do zobaczenia.

Powrót na stronę główną bloga