Katalog szkoleń

Znajdźmy wspólny język – droga do udanego związku

Idealnie byłoby, gdyby życie wyglądało tak: ona mówi a on rozumie o co jej chodzi. I ona nie doszukuje się podtekstu w tym, co on powiedział.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Wystąpienia publiczne – jak sobie z nimi poradzić?

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto przemawia przed dowolnym audytorium.

Jeżeli prowadzisz spotkania biznesowe, jesteś działaczem samorządowym dowolnego szczebla, wygłaszasz odczyty lub wykłady, pełnisz funkcję rzecznika prasowego, lub po prostu chcesz zostać dobrym, przekonującym i pewnym siebie mówcą to szkolenie jest dla Ciebie.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Sztuka panowania nad emocjami w relacjach służbowych

Emocje mają znaczący wpływ na relacje. Lepiej nie czekać aż przeminą i jakoś się sprawy ułożą. Warto zastosować sprawdzone sposoby, aby ustabilizować sytuację.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Emocje w relacjach – jak sobie poradzić?

Emocje mają znaczący wpływ na relacje. Lepiej nie czekać aż przeminą i sprawy same się ułożą, ponieważ straty mogą okazać się zbyt duże. Warto zastosować sprawdzone sposoby, aby ustabilizować sytuację. Warsztaty mają konkretny przebieg, ćwiczymy na sprawach, które dotyczą uczestników. Każda osoba wypracowuje procedury, które później może zastosować w życiu.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Manipulacja i kontrola - możesz się obronić

Jeżeli ktoś obsesyjnie stara się Ciebie kontrolować, dyktować jak się masz zachowywać, wie co dla ciebie jest najlepsze, to podlegasz kontroli. Nie jesteś wtedy sobą i spełniasz jego oczekiwania. Powoli spada poczucie własnej wartości i nie wiadomo kiedy zaczynasz zdawać mu raport ze swoich poczynań.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Studium rozwoju osobistego

Studium rozwoju osobistego to cykl spotkań poświeconych kluczowym apsektom własnego rozwoju. W czasie poszczególnych sesji oszacujesz poziom różnych kompetencji, jakie posiadasz. Ustalisz, nad którymi warto popracować w pierwszej kolejności. Zweryfikujesz, na ile świadomie budujesz swoją siłę wewnętrzną, pewność siebie, relacje a na ile robisz to automatycznie, albo pod presją.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trening asertywno-kreatywny

Po aktywnym udziale w treningu zdecydowanie poprawią się Twoje relacje z innymi ludźmi. Swobodnie będziesz wyrażać własną opinię, umiejętnie zaczniesz reprezentować swoje interesy z jednoczesnym poszanowaniem innych. Poznasz także techniki kreatywnego rozwiązywania problemów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Gdy relacje z niektórymi ludźmi zabierają energię i wprowadzają zaniepokojenie, to może świadczyć że są toksyczne. Warto nauczyć się reagować, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, szczególnie jeśli to jest szef, współpracownik, albo ktoś z rodziny. Przyda się plan, który można wykorzystać.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kawa z nutą chili – marzenia, koncepcje, plany

Kobieta jest nieodgadniona, tajemnicza i niejednoznaczna. Zawsze jest w stanie czymś zaskoczyć. Trochę jak kawa z chili. Żeby zrealizować marzenia, plany, koncepcje, trzeba najpierw je stworzyć, a następnie uodpornić się na krytykę, presję i odpowiednio motywować.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Lepsze Relacje - lepszy Biznes

W pakiecie szkoleniowym skierowanym dla biznesu „Lepsze Relacje - lepszy Biznes” aktualnie dostępne są następujące szkolenia: „Lepsze relacje - lepszy biznes”, „Obsługa klienta”, „Trudny klient – sposoby dobrej komunikacji”, „Budowanie relacji w zespole” oraz „Zarządzanie stresem”.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Program indywidualny

Przygotowałam program, który umożliwia zrealizowanie wszelkiego rodzaju zamierzeń. Dostarcza inspiracji, mobilizuje do działania, dopasowuje najskuteczniejszą strategię, by w dobrym stylu osiągnąć założone cele. Jeżeli potrzebujesz inspiracji albo mobilizacji, by zrealizować swoje zamierzenia dotyczące pracy zawodowej, albo innej sfery życia, to przygotowałam program, który umożliwi Ci zrealizowanie planów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Czekolada i sok pomarańczowy - jak zwiększyć pewność siebie

Czekolada jest dobra na stres, ale też ma inne zastosowania. A sok pomarańczowy to witaminy, energia, radość. Zapraszam Cię na trochę inne spotkanie czekoladowo – pomarańczowe wyłącznie dla kobiet. Razem ustalimy sposoby wzmocnienia poczucia własnej wartości, na złapanie dystansu do siebie i radzenia sobie ze stresem.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...